office@aspect.com.ua

Від ідеї -
До реалізації

Всі аспекти промислового будівництва - від ескізного проекту до введення в експлуатацію та благоустрою територій.

ГРУПА КОМПАНІЙ АСПЕКТ

була заснована у Львові в 2003 році, і сьогодні всі будівельні послуги входять в наше портфоліо, а генеральний підряд - в основу нашого бізнесу. Ми будуємо по всій Україні та відкрили філію в Навойовій, Польща, оскільки прагнемо бути там, де потрібні своїм клієнтам. Як об'єднана група різнопрофільних компаній, ми втілюємо широкий спектр рішень в сфері будівництва, проектування, планування, експлуатації та технічного обслуговування об'єктів.

Ми переконані, що справжній генеральний підряд – це партнерство, в якому клієнтам залишається вчасно зробити тільки дві речі: оплатити наші послуги та розрізати стрічку на відкритті свого нового об’єкта, решту – зробимо ми.

Командна робота – основа життя компанії. Навіть виступаючи у ролі субпідрядника, ми вміємо побудувати партнерські відносини з іншими учасниками проекту, створюючи тандем, який діє як єдиний механізм.

Ми цінуємо свою репутацію, відтак, ми цінуємо довіру наших клієнтів та партнерів. Це гарантія вчасної здачі "під ключ", в рамках реалістичного бюджету і у відмінній якості.

Наші основні переваги

ВИСОКА ЯКІСТЬ БУДІВНИЦТВА

Впроваджуючи новітні технології, ми контролюємо кожну деталь для безпечної реалізації проекту за стандартами ISO 9001, незалежно від того, чи виконуємо роботи самостійно чи на субпідрядній основі.

ОПТИМІЗОВАНА ВАРТІСТЬ

Професіоналізм виключає зростання витрат на стадії будівництва. Оптимізуючи всі процеси, ми економимо клієнтам додаткові час, гроші і енергію, мінімізуючи кількість сторонніх виконавців та виключаючи зайві послуги.

Дотримання договірних термінів

Ретельність у календарному плануванні робіт та чітка скоординованість дій наших підрозділів та техніки обумовлюють безпечну та вчасну реалізацію проектів.

Індивідуальний підхід

Ми вміємо адаптувати європейські проекти до локальних норм та стандартів на всіх етапах реалізації, впевнено тримаючи баланс між інтересами всіх учасників проекту. Прозорість відносин ми підкріплюємо регулярним зворотнім зв’язком.

Висококваліфікований інженерно-технічний склад

Штат вузькопрофільних спеціалістів регулярно проходить навчання та підвищує кваліфікацію за кордоном, удосконалюючи якість і технології та передаючи досвід спеціалістам на місцях.

багаторічний досвід

15+ років роботи над проектами всіх рівнів складності, масштабів і різновидів допомагають нам гідно відповідати на нестандартні виклики, працювати з перевіреними постачальниками і субпідрядниками та надійно будувати.

ДОСЯГНЕННЯ

Наш рекорд у проектуванні та будівництві власними силами – ТЦ Ашан New Point у Львові площею 15 тис.м2.
270 днів від початку роботи над ескізом проекту до перших покупців.

> 15 років

Безперервної діяльності на будівельному ринку україни

> 100 об’єктів

реалізовано за безпосередньої нашої участі

1 млн. м2

сумарна площа реконструйованих приміщень та укладених промислових підлог

Наші замовники

Лідери ринку складають ядро наших регулярних клієнтів в різних регіонах України, і ми пишаємося тим, що вони оцінили високу майстерність, економічну ефективність, безпеку і чесність.

Наші партнери

При виконанні будівельно-монтажних робіт ми співпрацюємо із перевіреними партнерами, постачальниками будівельних матеріалів і конструкцій та субпідрядниками.