uk

Для постачальників та підрядників

Ми відкриті до співпраці!

Група компаній АСПЕКТ свідомо та відповідально формує середовище навколо себе. Нам важливо, щоб не тільки наші співробітники, але й партнери – постачальники та підрядники – розділяли наші цінності, адже взаєморозуміння надихає і полегшує шлях до спільної мети. Кожен з нас не сам у будівельному секторі економіки, тому ми вважаємо за обов’язок підтримувати в ньому атмосферу довіри і відповідальності, роблячи свій внесок у його безпеку та прибутковість.

Ми висуваємо високі вимоги до процесу закупівель, адже від якості ваших матеріалів та послуг безпосередньо залежить і результат нашої роботи, а як наслідок – репутація всіх сторін. Ось чому ми так тісно співпрацюємо з нашими партнерами у постійній відвертій комунікації, наша віра у вас ґрунтується на взаємній прозорості, дотриманні етичних норм і гарантованій якості.

Що важливо і чим ми керуємось
При підборі постачальників

ми надаємо значення сукупності факторів функціональності, оптимальної ціни, доступності на складі та своєчасності поставок. Але особливої ваги має виконання вами вимог до якості будівельних матеріалів, виробів та конструкцій – відповідності державним будівельним нормам та стандартам, технічним характеристикам проекту, енергоефективності, екологічності та сертифікації відповідності показників безпеки, зазначених в нормативних документах.

При підборі підрядників

ми керуємось як наявністю необхідних допусків до робіт, ліцензій, сертифікатів та свідоцтв, так і документально підтвердженим досвідом із дотриманням вимог щодо термінів та якості виконання робіт по завершених будівельних проектах. Експертиза та хороша репутація – ваш пропуск у коло однодумців, де будуть поважати вашу працю і цінувати ваш внесок. Чесність у роботі – запорука нашого партнерства на роки.

Ми відкриті до роботи з вами і готові забезпечити повагу, порядність, ефективний зворотній зв’язок, своєчасні платежі та довготривалу співпрацю у залученні до своїх найперспективніших проектів.

Тому очікуємо, що наші підрядники та постачальники розділяють наші принципи дотримання всіх чинних національних та міжнародних норм щодо будівництва, трудового законодавства, добробуту та прав людини, сфер охорони праці, здоров’я, безпеки, навколишнього середовища та стійкого розвитку.

Маєте пропозицію?
Подайте заявку
Форма для пропозицій
Maximum upload size: 10MB
Checkboxes *
Замовлення дзвінка
Checkboxes *
Заявка на вакансію
Checkboxes *
Замовлення послуги
Checkboxes *
Дякуємо!
Наш фахівець зв’яжеться з Вами найближчим часом
Дякуємо!
Відтепер ви будете завжди в курсі наших останніх новин
Дякуємо!
Як тільки з'явиться нова вакансія, Ви дізнаєтесь про неї одним із перших!