uk

Генеральний підряд

Генеральний підряд передбачає нашу повну відповідальність за дотримання календарного плану та встановленого бюджету при збереженні заявленої якості.

Такий підхід дозволяє повністю зняти навантаження з замовника, позбавити його турбот багатозадачності і надати можливість сконцентруватися на своєму основному бізнесі.

Управління витратами та закупівлями

Будівельний бізнес завжди націлений на довгострокову перспективу, як для замовника, так і для виконавця. Тому ми розробляємо рішення, які без втрати якості скоротять нашим клієнтам не тільки будівельні витрати сьогодні, але й експлуатаційні у майбутньому, включаючи витрати на сервісне обслуговування, ремонт тощо.

Знаючи справу зсередини, ми аналізуємо кошториси потенційних підрядників і ще на етапі тендерної пропозиції виявляємо, чи дійсно все враховано. Таким чином ми виключаємо зростання витрат, що може трапитися на пізніх етапах будівництва. Фахівці АСПЕКТу надають замовникам комплексну підтримку у процедурах закупівель, адже знають, наскільки важливою є впевненість, що ніщо не залишилось без уваги. Саме тому більшість наших клієнтів роками співпрацюють з нами, довіряючи свої нові об’єкти ГК АСПЕКТ.

Інвестору у комерційну нерухомість

Чіткість розуміння строків повернення інвестицій є вирішальним аргументом для інвестування. Керуватися інтересами інвестора, враховуючи навіть пріоритети майбутніх орендарів комерційної нерухомості – наш принцип у роботі над такими об’єктами.

Ми не тільки знаходимо оптимальний варіант у тандемі «проект + будівництво об’єкта», але й усвідомлюємо важливість дотримання термінів реалізації, адже дата відкриття є точкою відліку прибутку всіх зацікавлених сторін комерційного об’єкта. Значний досвід у проектуванні, зведенні та реконструкції супермаркетів і торгово-розважальних центрів дозволив додати до портфеля наших послуг консалтинг для інвесторів у комерційну нерухомість.

Генеральний підряд.
Всі етапи реалізації.
Замовити
Замовлення дзвінка
Checkboxes *
Заявка на вакансію
Checkboxes *
Замовлення послуги
Checkboxes *
Дякуємо!
Наш фахівець зв’яжеться з Вами найближчим часом
Дякуємо!
Відтепер ви будете завжди в курсі наших останніх новин
Дякуємо!
Як тільки з'явиться нова вакансія, Ви дізнаєтесь про неї одним із перших!