uk

Кодекс корпоративної етикигрупи компаній АСПЕКТ

Фаховість, етичність та безпека – ключові фактори нашого успіху.

Завдяки цьому ми можемо тримати баланс довгострокової цінності для наших замовників, співробітників, партнерів і суспільства в цілому. Ці та інші принципи поведінки узагальнені в Кодексі корпоративної етики Групи компаній АСПЕКТ (далі іменованому “Кодекс”) – відповідальність за якість, добросовісна конкуренція, законослухняність, конфіденційність, забезпечення прав людини, недопущення дискримінації, дотримання принципів стійкого розвитку тощо. Ними ми керуємося на кожному етапі роботи, встановлюючи довіру між всіма задіяними сторонами.

Етичні поведінкові стандарти

Кодекс містить етичні поведінкові стандарти, яких мають дотримуватися наші Співробітники та Партнери при веденні будь-якої діяльності за участю Групи компаній АСПЕКТ. Ми очікуємо, що наші Співробітники та Партнери розділяють наші цінності та ведуть свою діяльність етично, юридично та соціально відповідально. Ми вважаємо, що доведення змісту Кодексу до відома всіх причетних співробітників від кожної сторони, а також дотримання принципів Кодексу є не тільки нашим завданням, але й наших Партнерів.

Ми абсолютно переконані, що це робить нас зрозумілими один для одного і є запорукою надійності у бізнесі, сприяючи створенню довгострокових та стійких відносин із нашими Співробітниками та Партнерами.

Ознайомитись
з Кодексом
корпоративної етики
ГК АСПЕКТ
Завантажити pdf
Замовлення дзвінка
Checkboxes *
Заявка на вакансію
Checkboxes *
Замовлення послуги
Checkboxes *
Дякуємо!
Наш фахівець зв’яжеться з Вами найближчим часом
Дякуємо!
Відтепер ви будете завжди в курсі наших останніх новин
Дякуємо!
Як тільки з'явиться нова вакансія, Ви дізнаєтесь про неї одним із перших!