uk

Промислові підлоги

Група компаній АСПЕКТ стояла біля витоків виробництва промислових підлог в Україні та впевнено тримає лідерство в цій галузі і сьогодні.

Вузька спеціалізація компанії раннього періоду дозволила вийти в топ виробників країни. Загалом ми уклали більше 1 млн. м2 промислових підлог.

Наша підлога вирізняється зносостійкістю, гладкістю поверхні та довговічністю

Це досягається не тільки завдяки якісним матеріалам, але й точному дотриманню технологій. На вибір технології укладання впливають умови експлуатації підлоги та призначення приміщень.

Підлоги будь-якої складності та призначення

Якісна наливна підлога попри уявну передбачуваність технології — це завжди виклик, адже специфіка індустрії замовника вносить свої корективи. Ми володіємо експертизою укладання промислових підлог із надміцним спецфундаментом та складним армуванням для встановлення габаритних і надмірно важких машин, підлог великих площ з мінімально допустимою похибкою висоти до кількох міліметрів, досвідом безпилового виконання підлог із дотриманням найвищих санітарно-гігієнічних норм фармацевтичних компаній, а також укладання підлог без зупинки безперервних виробництв підприємств-замовників.

Влаштування нових підлог / реновація старих

Підлога отримує найбільше постійне навантаження на промисловому об’єкті, з довшим часом потребуючи ремонту – повністю або найбільш зношуваних секцій. Досвід та повний спектр ресурсів АСПЕКТу поширюється не тільки на влаштування нових, але також і на ремонт старих підлог – для будь-яких типів приміщень і відкритих майданчиків та за будь-яких умов індустрії застосування.

Влаштування або ремонт підлог без зупинки вашого виробництва!
Замовити
Замовлення дзвінка
Checkboxes *
Заявка на вакансію
Checkboxes *
Замовлення послуги
Checkboxes *
Дякуємо!
Наш фахівець зв’яжеться з Вами найближчим часом
Дякуємо!
Відтепер ви будете завжди в курсі наших останніх новин
Дякуємо!
Як тільки з'явиться нова вакансія, Ви дізнаєтесь про неї одним із перших!