uk

Реконструкція
та реставрація

Крім підтвердженого досвіду в новому будівництві, ми реалізували багато складних проектів з розширення існуючих площ для комерційних і промислових об’єктів, а також з демонтажу та реконструкції.

Незалежно від того, чи виконуємо ми роботи самостійно чи на субпідрядній основі,

ми контролюємо кожну деталь для безпечної реалізації проекту відповідно до цілей замовника.
Нове життя оновлених будівель

Навіть одночасно з діючим виробництвом замовника або в умовах специфічних вимог певної індустрії ми забезпечуємо високу якість результатів завдяки ретельній координації послідовності і календарного планування роботи різних підрозділів і техніки.

Ми знаходимо комплексні рішення для збільшення корисного простору промислових і виробничих, торгових і багатофункціональних будівель, складських та офісних приміщень, інших будівельних об’єктів – швидко, без збоїв і зростання витрат на стадії будівництва. 

 

 

Реконструкція культурних пам’яток

Група компаній АСПЕКТ володіє ліцензією на реставраційні роботи і  реставрує старовинні архітектурні споруди та пам’ятки архітектури, реконструюючи їх за замовленням клієнтів під актуальні потреби суспільства, дбайливо зберігаючи ключові елементи споруд.

Етичне ставлення до збереження історичного середовища, акуратність, точність та обізнаність у сучасних технологіях є характерними рисами наших фахівців, тому вони виконують свою роботу так, щоб і майбутні покоління могли користуватися спорудами старих майстрів.

Оновлення функціоналу. Збереження суті.
Замовити
Замовлення дзвінка
Checkboxes *
Заявка на вакансію
Checkboxes *
Замовлення послуги
Checkboxes *
Дякуємо!
Наш фахівець зв’яжеться з Вами найближчим часом
Дякуємо!
Відтепер ви будете завжди в курсі наших останніх новин
Дякуємо!
Як тільки з'явиться нова вакансія, Ви дізнаєтесь про неї одним із перших!